نوبت دهی اینترنتی درمانگاه

                                               

 خرم آن کس که در این محنت گاه         خاطری را سبب تسکین است

خیرین محترم خوش آمدید

سوختگی تنها یک حادثه نیست بلکه یک فاجعه برای قربانی آن و خانواده وی است. زمانی که فردی دچار سوختگی می شود درمان های طبی و جراحی  و بازتوانی مسیر بسیار طولانی و پر هزینه ای دارد که نه تنها فرد بلکه خانواده و اطرافیان او نیز زیر بار هزینه های درمان دچار مشکلات فراوانی خواهند شد بگونه ای که گاه  فرد دچار سوختگی در مسیر درمان و بازتوانی به دلیل عدم توان مالی ، درمان خود را متوقف میکند و به دنبال آن دچار ناتوانی‌های جسمی و مشکلات روحی می‌شود که موجب خروج فرد از جامعه و از دست دادن موقعیت های اجتماعی، شغل، ازدواج و آینده می گردد.

با اهدا کمک در برگرداندن سلامتی و نشاندن لبخند روی لب بیماران نیازمند، ما را  یاری نمایید.

اهدا کمک در مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری به دو صورت امکان پذیر است. 

1- خیرین گرامی می توانند با ورود به بخش مشارکت در درمان بیماران، در پرداخت هزینه های درمانی و دارویی مشارکت داشته باشند و در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانند با واحد مددکاری با شماره 88771155-021 تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایند.

2-همچنین میتوانند با ورود به بخش  تامین تجهیزات پزشکی  بخش یا کل هزینه تامین وسیله مورد نیاز را پرداخت نمایند و در صورت نیاز به راهنمایی میتوانند با مدیریت مرکز با شماره 88770031-021 الی 36 (داخلی 300) تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایند.
شایان ذکر است خیرین می توانند شخصا وسیله مورد نیاز را خریداری و یا در صورت واریز وجه، در تمام مراحل خرید و بهره برداری نظارت نمایند.
 
 

                                                                                                                           

Template settings