نوبت دهی اینترنتی درمانگاه
  • 1403/04/19 - 09:16
  • - تعداد بازدید: 30
  • - تعداد بازدید کنندگان: 29
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

در ادامه بازدیدهای جامع عملکردی از بیمارستان شهید مطهری بازدید شد.

جلسه بازدید جامع عملکردی با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران و دیگر مدیران و کارشناسان معاونت درمان، معاونت غذا و دارو، معاونت توسعه و معاونت بهداشت در بیمارستان شهید مطهری برگزار شد.

335730.mp3 در ادامه بازدیدهای جامع عملکردی از بیمارستان شهید مطهری بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی ایران ، در ادامه بازدیدهای جامع عملکردی دکتر علی مشکی معاون درمان دانشگاه از بیمارستان شهید مطهری بازدید کرد. در این بازدید مسائل کلان مدیریتی توسط مدیران بررسی شده و مشکلات و چالش های بیمارستان با معاون درمان در میان گذاشته شد.

دکتر علی مشکی معاون درمان دانشگاه در جمع مدیران بیمارستان شهید مطهری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم در خصوص فرایند بازدید جامع عملکردی توضیحاتی ارائه  داد و گفت : بازدید از بیمارستان شهید مطهری پایان دور اول بازدید های عملکردی است.

بحث تامین و نگهداشت تجهیزات پزشکی از دیگر مواردی بود که دکتر مشکی درباره آن توضیح داد وی افزود :پس از تلاشهای فراوان معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت تامین تجهیزات پزشکی این موضوع به معاونت درمان سپرده شد که در این باب با همت فراوان دستاوردهای مهمی که مشهود است کسب شد و این روند ادامه دار خواهد بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران اذعان کرد: یکی از معضلات نظام سلامت کمبود تخت های بیمارستان سوختگی است، از این رو برای افتتاح بیمارستان سوانح سوختگی کن (باب الحوائج) همت چندین برابری صورت خواهد گرفت.

همچنین مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی درمانی،  اعظم فانی با اشاره به شرایط خاص بیمارستانهای  سوختگی  و قطب بودن بیمارستان شهید مطهری در کشور و  تنها مرکز ارجاع سوختگی در سطح تهران با مسایل و مشکلات بیشتری رودر رو است که تلاش شده است تا از طریق همکاری قوه قضاییه و ارائه پیشنهاداتی در راستای  احیای حقوق عامه مردم، مسئولیت اجتماعی سایر نهادها و سازمانها در حوزه سوختگی پیگیری شود که از جمله مسائل مطرح شده اختصاص عملی 10 درصد تخت های بیمارستان های کشور به بیماران سوختگی و روان بوده که تاکنون انجام نشده است.در ادامه نکاتی در خصوص هزینه های بیماران سوختگی، پذیرش اتباع، ورود صحیح اطلاعات در HISو سایر موارد مطرح شد.

  • گروه اخبار : گروه های محتوا,اخبار دانشگاهی,[اخبار پايگاه],اخبارداخلي
  • کد خبر : 335730
:
کلیدواژه ها

تصاویر

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings